1
Kategorie dzieci. | Kategorie młodzików. | Kategorie kadetów. | Kategorie mastersów. |
1 Ratnikova Aleksandra MUKS Piętnastka
2 Osses Emilia UKS TKD Fighters Mosina
1 Górska Paula KS Centuria Toruń
2 Szymkowiak Lena TEAM FRANKIEWICZ
1 Burghatdt Lila Samuraj Wrocław
2 Sadowska Maja KS Centuria Toruń
1 Pawlak Zuzanna KUK-SON Pawłowice
2 Bartkowiak Wiktoria KUK-SON Pawłowice
3 Warchoł Julia KS Centuria Toruń
4 Korzestańska Marta KS Centuria Toruń
5 Kozłowska Jagoda TEAM FRANKIEWICZ
6 Posadzy Oliwia UKS AVIA Kamionki
7 Pałka Emilia Oaza Kórnik
8 Kwasiborska Anna Rapid Śrem
9 Orgal Gabriela AZS OŚ Poznań
10 Gemzała Oliwia TEAM FRANKIEWICZ
1 Kowalczyk Kornelia KUK-SON Pawłowice
2 Bielecka Inka KUK-SON Pawłowice
3 Wielińska Aleksandra AZS OŚ Poznań
4 Świętek Alicja AZS OŚ Poznań
1 Skotarczak Nadia Rapid Śrem
2 Jurgiewicz Zofia UKS TKD Fighters Mosina
3 Remlein Martyna UKS TKD Fighters Mosina
1 Tarapat Mariia KS Centuria Toruń
2 Dera Anna UKS TKD Fighters Mosina
3 Paluch Nadia TEAM FRANKIEWICZ
4 Ratajczak Gabriela AZS OŚ Poznań
1 Lipińska Dominika KS Centuria Toruń
2 Horowska Roksana TEAM FRANKIEWICZ
3 Bajstok Antonina TEAM FRANKIEWICZ
1 Tomaszewska Gabrysia TEAM FRANKIEWICZ
2 Rysman Marcelina TEAM FRANKIEWICZ
3 Mucha Julia Oaza Kórnik
1 Pendzej Zofia 5-tka Leszno
2 Modlińska-Kudyba Emilia 5-tka Leszno
3 Konopka Martyna TKKF Łabędź
4 Ogór Julia AZS OŚ Poznań
1 Mikołajczak Maciej KUK-SON Pawłowice
2 Dopierała Antoni KUK-SON Pawłowice
3 RADOWICZ WOJCIECH Rapid Śrem
4 Wójcik Wojciech TEAM FRANKIEWICZ
1 Śliwiński Filip KUK-SON Pawłowice
2 Iwicki Marcel KS Centuria Toruń
3 Kinal Dymytro TEAM FRANKIEWICZ
4 Mikołajczyk Filip UKS TKD Środa Wlkp.
5 Majchrzak Aleksander UKS AVIA Kamionki
6 Piątyszek Michał TEAM FRANKIEWICZ
7 Kozicki Nikodem Rapid Śrem
8 Ilnicki Daniel AZS OŚ Poznań
9 Kupka Oliwier TEAM FRANKIEWICZ
10 Marakhovskyi Kiril TEAM FRANKIEWICZ
1 Stoppa Michał KS Centuria Toruń
2 Gajewicz Leo AZS OŚ Poznań
3 Kozłowski Kamil Oaza Kórnik
4 Zielony Igor UKS TKD Fighters Mosina
1 Mardwilko Denis Samuraj Wrocław
2 Jurgiewicz Stanisław UKS TKD Fighters Mosina
1 Maćkowski Mieszko KUK-SON Pawłowice
2 Grzybek Igor AZS OŚ Poznań
1 Dobosz Antoni MUKS Piętnastka
2 Kokoszka Leon Samuraj Wrocław
3 Denisewicz Kajetan TEAM FRANKIEWICZ
4 Kmieciak Bartosz TEAM FRANKIEWICZ
5 Przybylak Jonasz TEAM FRANKIEWICZ
1 Frydrychowicz Wiktor UKS TKD Fighters Mosina
1 Ostański Antoni TEAM FRANKIEWICZ
1 Sadowski Oskar KUK-SON Pawłowice
Pozostałe kategorie wiekowe.
Kategoria dzieci. | Kategoria młodzików. | Kategoria mastersów. |