1
Kategorie dzieci. | Kategorie młodzików. | Kategorie kadetów. | Kategorie mastersów. |
1 Ratnikova Aleksandra MUKS Piętnastka
1 Górska Paula KS Centuria Toruń
2 Szymkowiak Lena TEAM FRANKIEWICZ
1 Burghatdt Lila Samuraj Wrocław
2 Sadowska Maja KS Centuria Toruń
1 Gemzała Olivia TEAM FRANKIEWICZ
2 Pawlak Zuzanna KUK-SON Pawłowice
3 Bartkowiak Wiktoria KUK-SON Pawłowice
4 Warchoł Julia KS Centuria Toruń
5 Korzestańska Marta KS Centuria Toruń
6 Kozłowska Jagoda TEAM FRANKIEWICZ
7 Posadzy Oliwia UKS AVIA Kamionki
8 Pałka Emilia Oaza Kórnik
9 Kwasiborska Anna Rapid Śrem
10 Orgal Gabriela AZS OŚ Poznań
1 Kowalczyk Kornelia KUK-SON Pawłowice
2 Bielecka Inka KUK-SON Pawłowice
3 Wielińska Aleksandra AZS OŚ Poznań
4 Świętek Alicja AZS OŚ Poznań
1 Łuczak Michalina UKS Szakal Jeżyce
2 Skotarczak Nadia Rapid Śrem
3 Paluch Nadia TEAM FRANKIEWICZ
1 Krawczyk Zosia UKS Szakal Jeżyce
2 Mazur Martyna UKS Szakal Jeżyce
3 Tarapat Mariia KS Centuria Toruń
4 Ratajczak Gabriela AZS OŚ Poznań
1 Lipińska Dominika KS Centuria Toruń
2 Horowska Roksana TEAM FRANKIEWICZ
3 Bajstok Antonina TEAM FRANKIEWICZ
1 Tomaszewska Gabrysia TEAM FRANKIEWICZ
2 Rysman Marcelina TEAM FRANKIEWICZ
3 Mucha Julia Oaza Kórnik
1 Antkowiak Anna UKS Szakal Jeżyce
2 Pendzej Zofia 5-tka Leszno
3 Modlińska-Kudyba Emilia 5-tka Leszno
4 Konopka Martyna TKKF Łabędź
5 Ogór Julia AZS OŚ Poznań
1 Pawlicki Piotr UKS Szakal Jeżyce
2 Kawicki Tomasz UKS Szakal Jeżyce
3 Kolanowski Marcel UKS Szakal Jeżyce
4 Mikołajczak Maciej KUK-SON Pawłowice
5 Dopierała Antoni KUK-SON Pawłowice
6 RADOWICZ WOJCIECH Rapid Śrem
1 Śliwiński Filip KUK-SON Pawłowice
2 Iwicki Marcel KS Centuria Toruń
3 Kinal Dymytro TEAM FRANKIEWICZ
4 Mikołajczyk Filip UKS TKD Środa Wlkp.
5 Majchrzak Aleksander UKS AVIA Kamionki
6 Piątyszek Michał TEAM FRANKIEWICZ
7 Kozicki Nikodem Rapid Śrem
8 Ilnicki Daniel AZS OŚ Poznań
9 Kupka Oliwier TEAM FRANKIEWICZ
10 Marakhovskyi Kiril TEAM FRANKIEWICZ
1 Sadło Tymon UKS Szakal Jeżyce
2 Stoppa Michał KS Centuria Toruń
3 Gajewicz Leo AZS OŚ Poznań
4 Kozłowski Kamil Oaza Kórnik
5 Zielony Igor UKS TKD Fighters Mosina
1 Mardwilko Denis Samuraj Wrocław
1 Witczak Tobiasz UKS Szakal Jeżyce
2 Skonieczny Ignacy UKS TKD Środa Wlkp.
3 Maćkowski Mieszko KUK-SON Pawłowice
4 Dobosz Antoni MUKS Piętnastka
5 Grzybek Igor AZS OŚ Poznań
1 Parfonov Heorhii MUKS Piętnastka
2 Kokoszka Leon Samuraj Wrocław
3 Denisewicz Kajetan TEAM FRANKIEWICZ
4 Kmieciak Bartosz TEAM FRANKIEWICZ
5 Przybylak Jonasz TEAM FRANKIEWICZ
1 Frydrychowicz Wiktor UKS TKD Fighters Mosina
2 Sieradzki Piotr Taekwondo Jarocin
1 Ostański Antoni TEAM FRANKIEWICZ
1 Gniatkowski Jakub UKS Szakal Jeżyce
2 Sadowski Oskar KUK-SON Pawłowice
3 Kaźmierowski Mikołaj Oaza Kórnik
Pozostałe kategorie wiekowe.
Kategoria dzieci. | Kategoria młodzików. | Kategoria mastersów. |