Konkurencja: WALKA
Grupa: dk4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: dk5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: dk6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
6
3
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: dm10
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
6
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: dm4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
6
2
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: dm5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: dm6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
4
3
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
3
5
UKS Taekwondo Feniks Śrem
1
5
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: dm7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: dm8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: kk10
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: kk4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
5
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: kk5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: kk6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: kk7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: kk8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: kk9
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: km1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: km10
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: km2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: km3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
4
5
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: km4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: km6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: km7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: km8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: mas K
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: mas1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: mas2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: mk1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: mk10
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: mk3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: mk4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: mk5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
3
3
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
3
5
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
1
5
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
1
5
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: mk6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: mk7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: mk9
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: mm2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
6
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: mm3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: mm4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: mm5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
4
3
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
3
5
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
1
5
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: mm6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: mm7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
6