Konkurencja: WALKA
Grupa: k1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
6
3
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: k10
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: k11
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
4
3
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: k12
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
6
Konkurencja: WALKA
Grupa: k2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: k3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
6
5
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: k4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
4
3
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: k5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: k6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
6
2
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: k7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
4
5
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: k8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
3
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
3
5
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: k9
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
6
5
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: m1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: m10
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m11
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m12
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: m13
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
6
3
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: m14
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m15
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: WALKA
Grupa: m2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
3
5
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: m3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: m4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
6
2
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
4
5
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: m5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: m6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
6
2
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
4
Konkurencja: WALKA
Grupa: m7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy HWARANG Września
3
Konkurencja: WALKA
Grupa: m8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
1
Konkurencja: WALKA
Grupa: m9
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
3
5
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
1
5
Uczniowski Klub Sportowy 10 w Bydgoszczy
1
9
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
0